2012. aastal oli Eesti ja USA vahelise äri maht 742 miljonit dollarit.

Kui suur oli Sinu äri maht?

 

Miks ajada äri USAs? Kui tahad olla oma ala ülemaailmne liider, pead lõpuks Ameerika turule pääsema. Sealse 155 miljoni töötaja ja 1,7 triljoni dollari diskretsionaartuluga ei ole paremat kohta, kust leida nišiturgu või uurida, mis on massidele kütkestav. USAs on üle 27 miljoni ettevõtte, millest 132 on 500 tippfirma hulgas. Äritegevus USA ja Eesti vahel on viimase kümne aasta jooksul enam kui kolmekordistunud, seega ei ole paremat aega seesuguse ettenägeliku valiku tegemiseks.

 

Ent kuidas? Mean Communications on ainuke kommunikatsioonikonsultatsioonifirma, mis pakub korporatsioonidele ja startup-ettevõtetele unikaalseid lugusid, ehitab üles geniaalseid brände ning arendab jõulist sõnumivahetust, kasutades ära uusimaid sotsiaalmeedia tehnoloogiaid. Et seda saavutada, aitame me kliente järgmistes valdkondades:

  • brändi kujundamine ja strateegia
  • turundus ja reklaam
  • sotsiaalmeedia
  • suhtekorraldus

 

Miks Mean Communications? Me oleme ülemaailmne kommunikatsiooniettevõte, mille peakontor asub New Yorgis, ja meil on kontor ka Eestis. Me tõdeme, et Eesti on strateegiliselt valmis saama Euroopa Liidu äriliidriks, kusjuures Eestil on palju pakkuda Ameerika tarbijale ja ärikliendile. Me usume, et meie tipptasemel meetodid, mis põhinevad põhjalikul kommunikatsiooniteoorial, annavad meile valmisoleku ainulaadsel viisil Sinu ettevõtet selle otsustava sammu tegemisel abistada. Me teame, et oleme kommunikatsioonifirma, keda oled otsinud, kuna aitame Sind brändi loo loomisest selgepilgulise analüüsini. Kas Sa pole ikka veel veendunud? Pakume ka kõrgetasemelist asjatundlikkust:

  • koostades igale kliendile unikaalse ja temale kohandatud strateegilise kava, millest juhindume
  • pakkudes paindlikkust meie töö ulatuses, mis on sobiv Sinu eelarve ja strateegiliste eesmärkidega
  • Sa saad tipptasemel töö New Yorgist, pälvides siinse meeskonna isikliku tähelepanu
  • me aitame klientidel parandada võimet oma kommunikatsiooni juhtida
  • tipptasemel uurimistöö toetab meie strateegilisi soovitusi

 

Täiendava teabe saamiseks võtke ühendust meie Eesti kontoriga: teamestonia@meancommunications.com 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: